💜👩‍❤️‍👨💚 Wolontariat z pomocą dla Damiana 💜👩‍❤️‍👨💚

💜👩‍❤️‍👨💚💜👩‍❤️‍👨💚“Kto, jeśli nie ty?
Kto, jeśli nie my?
Kto, jeśli nie ja pomagać innym ma?”💜👩‍❤️‍👨💚💜👩‍❤️‍👨💚
“Nieprawda, że cały świat jest wielkim, bezdusznym miejscem, gdzie człowiek nic nie jest wart, a pieniądze tylko są szczęściem.
Dobro, które dziś masz dla chorych, samotnych ludzi, prędzej czy później do ciebie z podwójną siłą powróci”.
Tymi pięknymi słowami znanej piosenki chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować darczyńcom za ofiarność, serdeczność, dobro, zaangażowanie oraz nieocenioną pomoc podczas zbiórki funduszy dla dzielnego Damiana zmagającego się z nieuleczalną chorobą genetyczną Hollervodena-Spatza-MPA, powodującą zwyrodnienie układu nerwowego.
Z całego serca dziękujemy:💗
💗Panu Jarosławowi Perzyńskiemu Burmistrzowi Miasta Sierpc oraz wszystkim Pracownikom Urzędu Miasta.
💗Panu Andrzejowi Cześnikowi Staroście Powiatu Sierpeckiego oraz wszystkim Pracownikom Starostwa.
💗Panu Krzysztofowi Korpolińskiemu Wójtowi Gminy Sierpc oraz wszystkim Pracownikom Urzędu Gminy.
💗Pani Mai Strześniewskiej Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Urzędu.
💗Panu Grzegorzowi Gańko i Panu Adamowi Mazurowskiemu Prezesom Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Mleczarni.
💗Państwu Barbarze i Andrzejowi Sułkowskim właścicielom firmy AS-MAR oraz wszystkim Pracownikom.
💗Państwu Lilli i Mirosławowi Nadratowskim właścicielom Masarni Staropolska Strzecha oraz wszystkim Pracownikom.
💗Panu Piotrowi Truszczyńskiemu Dyrektorowi Banku Pekao S.A. oraz wszystkim Pracownikom Banku.
💗Panu Waldemarowi Młynarczykowi Dyrektorowi Banku PKO BP w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Banku.
💗Panu Jerzemu Stachurskiemu wraz z przebywającymi z nim osobami.
💗Pani Monice Stańczak Dyrektor Miejskiej Biblioteki w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Biblioteki.
💗Panu Michałowi Weberowi Dyrektorowi Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc.
💗Wszystkim Pracownikom MEGA SIERPC.
💗Pani Marzannie Turalskiej Kierownik Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom ZUS.
💗Pani Agnieszce Gorczycy Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom PCPR.
💗Wszystkim Pracownikom GMN TECHNET.
💗Pani Anecie Ciemieckiej Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Poradni.
💗Pani Alinie Olszewskiej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom MOPS.
💗Pani Ewie Jarzyńskiej Prezes Sądu Rejonowego w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Sądu.
💗Panu Inspektorowi Jarosławowi Ciarka Komendantowi Powiatowej Policji w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Komendy.
💗Panu Arkadiuszowi Mielnikiewiczowi Prokuratorowi Rejonowemu w Sierpcu oraz wszystkim pracownikom Prokuratury.
💗Panu Marcinowi Strześniewskiemu Komendantowi Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu oraz wszystkim Pracownikom Straży.
Chcielibyśmy również bardzo serdecznie podziękować za ofiarność wszystkim niezwykłym osobom, które na swojej drodze spotkali wolontariusze naszej szkoły. Szczególne podziękowania składamy 💗rodzicom uczniów klas: 0a, 0b, Ic, IIb, IIIa,IIIb za przygotowanie smacznych i pięknie przystrojonych rogalików. Bez Państwa wsparcia i zaangażowania nasza akcja niesienia pomocy Damianowi nie byłaby tak wyjątkowa.