Międzynarodowy Dzień Wolontariusza❤️

„Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.”  ~o. Fabian Kaltbach OFM
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza❤️ to jeden dzień spośród wszystkich innych. Dzień niosący uśmiech, radość, satysfakcję i szczęśliwie zakończenia. To Wasz dzień.
Szkolny Klub Wolontariatu❤️,,Jeden Drugiemu,” to uczniowie z sercem i pasją. Nauczyciele❤️ i pracownicy szkoły❤️ z otwartymi ramionami, życzliwością, uśmiechem. Wasze rodziny❤️ i przyjaciele.❤️
To My , Wolontariusze. Dziękujemy
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
,,Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat.” ~Nick Vujicic, Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza kierujemy słowa uznania, szacunku i podziwu dla byłych Pracowników❤️ i Naszych Wolontariuszy Absolwentów 🥰♥️
Dziękuję to za mało!
Serce rośnie, dusza się raduje na myśl, że zaszczepione w Was idee i lekcje żyją! Wracacie do korzeni, pomagacie i pracujecie. Niesiecie w świat swoje siły i dobro.
DZIĘKUJEMY ‼️
Pani Iwonie Rybickiej💗
Amelii Liszewskiej💗
Klaudii Bartlewskiej💗
Kai Paczkowskiej💗
Nataszy Truszczynskiej💗
Igorowi Nawrockiemu💗
Sebastianowi Obrębskiemu💗
Bartoszowi Wiśniewskiemu💗
Lenie Węglarek💗
Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu “Jeden Drugiemu” wraz z nauczycielami, pracownikami szkoły, uczniami.