Wycieczka kl. II b i kl. II c do Krainy Świętego Mikołaja w Głogowie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas II b i II c wybrali się na wycieczkę do Krainy Świętego Mikołaja. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od spotkania z Elfami, które zaprosiły nas do Komnaty Tradycji. Po przejściu przez labirynt czasu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek związanych z tradycjami bożonarodzeniowymi. Kolejną atrakcją były Warsztaty Pani Mikołajowej, podczas których wszyscy z wielkim zapałem przystąpili do wykonania ozdób świątecznych. Było wiele radości i ciekawych zabaw, rzutów do celu i rzutów śnieżkami. Każdy mógł przez chwilę pobyć w ogromnej, mydlanej bańce. Na koniec warsztatów zostaliśmy zaproszeni do Domku Świętego Mikołaja, w którym dzieci pozbyły się “grzeszków ” w specjalnej magicznej maszynie, a Mikołaj wysłuchał świątecznych życzeń i pragnień. Wszędzie towarzyszyły nam Elfy, a w powietrzu unosił się świąteczny klimat. To była wspaniała przygoda!