Laureaci konkursu “Barwy Wolontariatu”

💙🏆🥇Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu” oraz Koordynator Wolontariatu
Pani Beata Karkusz laureatami konkursu “Barwy Wolontariatu”🤩💝🏆
Jest nam niezmiernie miło poinformować o wspaniałej nagrodzie, którą otrzymał Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu” w kategorii “Wolontariat grupowy” oraz koordynator wolontariatu Pani Beata Karkusz w kategorii “Wolontariat indywidualny”, w konkursie pt. “Barwy wolontariatu” zorganizowanym przez Fundację “Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej-Młodzi Razem” w partnerstwie z powiatem płockim.
Celem konkursu było pokazanie wartości, jakie ze sobą niesie wolontariat oraz wzrost aktywności wolontariackiej. Uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród nastąpiło w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu podczas Gali sumującej tegoroczną edycję programu “Działaj Lokalnie”.
Z całego serca chcielibyśmy podziękować naszym Dwójkowym Aniołom: Uczniom, Rodzicom, Przyjaciołom Szkoły, bez których hojności, dobroci, miłości i wsparcia nasze działania nie byłyby tak wyjątkowe i niezwykłe.
Dziękujemy.😘♥️