Przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu klasy 3b

Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają…
Z tej okazji uczniowie klasy III b przygotowali przedstawienie Jasełkowe czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa.
Był wiec Józef i Maryja, aniołowie i diabełki. Nie zabrakło też elementów współczesnych,a więc uczniów i nauczycielki, a także wójta, policji, lekarza, murarza i taksówkarza. Całej uroczystości towarzyszyły przepięknie wyśpiewane kolędy i pastorałki, które wprowadziły wszystkich w magiczny świąteczny nastrój, w którym nie zabrakło opłatka, pięknych życzeń i wspólnego posiłku.
To był niezwykły i niepowtarzalny czas, bo uczniowie po raz pierwszy po długiej pandemii mogli wcielić się w swoje role i na oczach rodziców pokazać jakimi są wspaniałymi artystami.
Bardzo dziękuję Wszystkim za ten cudownie spędzony czas😘♥️
Beata Karkusz