Rewalidacja i doświadczenie

Dnia 7.12 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sierpcu odbyło się już ostatnie spotkanie z cyklu ,,Rewalidacja i doświadczenie”.
Tym razem w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uczniowie wykonali kartki świąteczne ozdabiając je według własnych pomysłów z wykorzystaniem różnych materiałów.
Na zakończenie całego programu uczniowie podziękowali wszystkim paniom za możliwość uczestnictwa wręczając pamiątkowe dyplomy i skromne upominki.
Z mojej strony chciałam bardzo serdecznie podziękować za współpracę Pani Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu Monice Stańczak,
Pani Marlenie Brdak , Pani Weronice Piotrowskiej oraz wspaniałym Paniom seniorkom:
Janinie Guzowskiej
Annie Rentflejsz
Elżbiecie Huras
Katarzynie Waśniewskiej
Krystynie Antoszek
Zofii Jędrzejewskiej.
Dziekuję również Pani Katarzynie Rutkowskiej za pomoc w opiece nad dziećmi oraz za wykonanie wspaniałych pamiątek .
Agnieszka Stankiewicz