🧑‍🎄🌲👨‍👩‍👧‍👦🧑‍🎄Świąteczne zabawy w klasie 1c🧑‍🎄👩‍❤️‍👨💜

22 grudnia zawitali do nas wspaniali goście: sympatyczny bałwanek Olaf i wyczekiwany przez dzieci radosny Mikołaj. Na pierwszoklasistów czekało mnóstwo atrakcji. Były piękne wielkoformatowe gry, wspaniałe zgadywanki, kolorowe puzzle, wesołe tańce, zabawy w pianie, brokatowe tatuaże. To wszystko i jeszcze więcej zapewniły nam panie z Bajeczny Świat-Animacje Czasu Wolnego: mama Natalki- pani Marta Fijałkowska oraz pani Joanna Kaczorowska. Przygotowały cudowne, interesujące i edukacyjne zabawy, które zachwyciły wszystkie dzieci. Ten przedświąteczny czas spędziliśmy w radosnej, niezwykłej i wyjątkowej atmosferze. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tej pięknej niespodzianki oraz za ten wspaniały, niesamowity dzień. Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.