Dzień Babci i Dziadka

„Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka…” – takie słowa można było usłyszeć 20 stycznia w oddziale przedszkolnym „0b”. Był to dzień pełen wzruszeń i radości dla naszych kochanych babć i dziadków. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać dzieci w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Dzieci przygotowały występy i włożyły w nie dużo serca. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. To była naprawdę wspaniała i wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Na zakończenie uroczystości przedszkolaki zaśpiewały tradycyjne „sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane serduszka oraz laurki. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko. Dzieci sprawiły wiele radości tak wspaniałym i ważnym gościom jakimi są dziadkowie. Za rok znów się spotkamy 💕