♥️Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy♥️

29 stycznia 2023 roku odbył się 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pogoda nie rozpieszczała, ale tego dnia w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, wszystkie serca biły ogromnym ciepłem dla WOŚP. Naszą szkołę reprezentowały dzieci z Oddziału przedszkolnego Oa prezentując taniec „Elektrick”, pod kierunkiem p. Agnieszki Tomaszewskiej oraz tańcząco – śpiewające dzieci z zeróweczki Ob w utworze „Mamma Mia”. Dzieci przygotowała p. Magdalena Wysocka. Swoje zdolności wokalne zaprezentowały uczennice z klasy 2d, wykonując dwa utwory. Gabrysia Kwiatkowska w piosence pt. „ Puszek okruszek” oraz tercet wokalny : Gabriela Kwiatkowska, Natalia Zaleska i Hanna Tułodziecka wykonały piosenkę pt. „Czacza dla babci i dziadka”. Dziewczynki przygotowała p. Agnieszka Malanowska. W piosence pt. „Piosenka dla babci i dziadka”, usłyszeliśmy uczennicę klasy 3b Martynę Hajdas, przygotowaną do występu przez p. Beatę Karkusz. Najstarsza grupa wokalna „Wesołe nutki” także zaprezentowała dwa utwory pt. „Piosenka o prawach dziecka” oraz „Góry do góry”. Do występu młodzież przygotowała się pod okiem p. Aleksandry Dołasińskiej. Artyści od publiczności, która po brzegi wypełniła salę widowiskową, otrzymali gromkie brawa. Szczególne podziękowania, kierujemy do Artystów, za ich szczególne zaangażowanie i Rodziców za okazaną pomoc.

Więcej zdjęć na FB szkoły: https://www.facebook.com/photo?fbid=582790703864797&set=pcb.582791953864672