❤️😘❤️😘SZKOLNE WALENTYNKI❤️😘❤️😘

❤️😘❤️😘❤️WALENTYNKI❤️😘❤️😘❤️

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii, jak i przyjaźni.
Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o Dniu Zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski kl. 0 – III i IV – VIII zorganizował pocztę walentynkową. Już od początku lutego w dwóch budynkach naszej szkoły czekały pięknie ozdobione skrzynki na kartki. Każdy z uczniów mógł wrzucić swoją walentynkę, a poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W piątek kartki zostały dostarczone do adresatów. Wszystkie walentynki były kolorowe i pięknie wykonane.

Dla uczniów klas IV-VIII przygotowana była przez nauczycieli wyjątkowa niespodzianka – Dyskoteka Walentynkowa, na której wszyscy świetnie się bawili. ❤️💃🕺💕

W szkole pojawiły się również “Ścianki Walentynkowe”, przy których można było wykonać pamiątkowe zdjęcia.
Samorząd Uczniowski kl. 0-III i IV-VIII.
Wszystkie zdjęcia z tej akcji na FB naszej szkoły: https://www.facebook.com/photo/?fbid=590441956433005&set=pcb.590446149765919