Jak minął nam pierwszy semestr w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu?

Za nami pierwsze półrocze. Uczniowie spędzili czas aktywnie i twórczo. Stworzyli wiele ciekawych prac plastycznych i technicznych. Oprócz tego aktywnie uczestniczyli w zajęciach ruchowych w sali zabaw, hali sportowej i sali świetlicowej. Wyrazili wdzięczność swoim nauczycielom za pracę i przekazaną wiedzę przygotowując najpiękniejsze kartki z życzeniami. Licznie wzięli udział w świetlicowym konkursie „Bezpiecznie poruszam się po drodze”. Podczas uroczystości „Pasowania na Świetlika” uczniowie klas pierwszych zostali na wesoło i sportowo włączeni do grona uczniów uczęszczających do świetlicy. Dzieci doskonale bawiły się podczas wróżb andrzejkowych. Wykonały ozdoby na choinkę, karty świąteczne, maski karnawałowe. Pamiętały również o upominkach dla swoich babć i dziadków. Przed feriami przypomniały sobie o bezpiecznych zabawach zimowych. Po feriach wróciły wypoczęte i pełne zapału do realizacji dalszych zadań.