Międzynarodowy Konkurs Plastyczny z okazji 60 urodzin Bolka i Lolka

W ubiegłym tygodniu, w Bajkowym Prywatnym Przedszkolu w Jaśle, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego z okazji 60. Urodzin Bolka i Lolka pod hasłem „Przygody Bolka i Lolka”. Konkurs został zorganizowany w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”. Istotnym elementem działań w ramach konkursu było głośne czytanie dzieciom przygód rezolutnych chłopców, które stały się inspiracją do wykonania przez najmłodszych prac plastycznych. Zadaniem uczestników było zilustrowanie jednej z przygód dwóch braci.
W konkursie plastycznym udział wzięły Barbara Wysocka z grupy “0b” oraz Julia Morawska z klasy 2d. Praca uczennicy Julii Morawskiej otrzymała wyróżnienie! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w podejmowanych działaniach!🏆🤗