X Konkurs recytatorski dla przedszkolaków “Kubuś Puchatek”

“Kubuś Puchatek”
Dnia 27.03.2023r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, odbył się X Konkurs recytatorski dla przedszkolaków “Kubuś Puchatek”. Wzięły w nim udział dziewczynki z grup 0P i 0A. Na dużej scenie przedszkolaki zaprezentowały wiersze Wandy Chotomskiej, Ludwika Jerzego Kerna, Joanny Papuzińskiej oraz Jana Brzechwy. Usłyszeliśmy m.in. “Psie smutki”, “Senne liski”, “Psią niedzielę”, “Szczupaka”, “Gdyby tygrysy, jadły irysy”.
Dziewczynki doskonale zapamiętały recytowane wiersze, udało im się pokonać tremę i oswoić z dużą widownią. Jesteśmy dumni, że wśród przedszkolaków znalazły się dzieci, których pasją być może stanie się recytacja. Do konkursu dzieci przygotowały p. Beata Gąsewicz i p. Agnieszka Tomaszewska. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców.
Za obecność i wsparcie, dziękujemy!