XVII powiatowy konkurs matematyczny „Mały Matematyk” – II miejsce Kacper Kurpias

XVII powiatowy konkurs matematyczny „Mały Matematyk” – II miejsce 🥈Kacper Kurpias 👍
W czwartek 30 marca 2023r. trzech uczniów naszej szkoły – Kacper Kurpias, Kacper Rzeszotarski i Dawid Miśkowicz wzięło udział w konkursie powiatowym „Mały Matematyk”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu.
Do konkursu przystąpiło osiemnastu uczniów z ośmiu szkół powiatu sierpeckiego. Szkolni matematycy 📏📐wybrani w eliminacjach  klasowych i szkolnych mieli do rozwiązania 18 zadań – 9 zamkniętych i 9 otwartych📖 .
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Kacper Kurpias z klasy 3a zajął II miejsce, natomiast chłopcy – Dawid i Kacper również zaprezentowali się bardzo dobrze.
Gratulujemy wszystkim wygranym, a uczniom dziękuję za wytrwałość w przygotowaniach do konkursu. Życzymy kolejnych sukcesów.📚
Opiekunem uczniów była pani Agata Urbańska.