X Jubileuszowy Koncert Charytatywny „Najmłodsi z Pomocą”❤️

X Jubileuszowy Koncert Charytatywny „Najmłodsi z Pomocą”❤️

W dniu 19. 04. 2023 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się Koncert Charytatywny „Najmłodsi z pomocą ” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 przy współudziale Zespołu Szkół nr 1, Centrum Kultury i Sztuki oraz Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na Życie”. Wydarzenie zostało objęte  Honorowym Patronatem Pana Jarosława Perzyńskiego Burmistrza Miasta Sierpca.

            Pani Anna Trzcińska Dyrektor SP nr 2 oraz pani Joanna Jabłonowska wicedyrektor powitały zebranych gości, uczestników koncertu i publiczność oraz przedstawiły cel koncertu, czyli zbiórkę pieniędzy dla dziewięcioletniej Amelki Rutkowskiej, która choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe. Pani Hanna Kurta emerytowana wieloletnia dyrektor przedstawiła dziesięcioletnią historię koncertów.

            Po części oficjalnej scenę przejęły dzieci, przedstawiając swoje umiejętności i duży talent. W pięknych, kolorowych strojach, w sposób żywiołowy zaprezentowały się przedszkolaki z Sierpca i powiatu sierpeckiego.

Uczestnicy koncertu:

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sierpcu;

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu;

Dwujęzyczne Przedszkole „HAPPY ACADEMY”;

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu;

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu;

Miejski Przedszkole nr 2 „Bajkowa Kraina”;

Miejskie Przedszkole nr 3 im. Niedźwiadka Wojtka;

Szkoła Podstawowa w Ligowie;

Zespół Miejskich Przedszkoli w Sierpcu;

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Marcina Kamińskiego w Sierpcu;

Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Szczutowie;

Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie;

Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie;

Niepubliczne Przedszkole „Kreatywna Dolina” w Sierpcu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie i okazane dobre serce.

 

Fotorelacja: Koło fotograficzne Trio z 8c  Adam Ostrowski Miłosz Mańkowski Fabian Król