Wycieczka do Trójmiasta

W dniach 16 i 17 maja uczniowie czterech klas 5bcd i 4a udali się na wycieczkę do Trójmiasta. Pierwszego dnia zwiedzali najsłynniejsze miejsca Gdańska rozpoczynając od Westerplatte, skąd statkiem popłynęli na Starówkę. W trzygwiazdkowym hotelu również czekały atrakcje w postaci basenu, jacuzzi i sali zabaw. Drugiego dnia wycieczki odbyli spacer gdyńską promenadą, podziwiali słynne statki muzea Dar Pomorza i ORP „Błyskawica” oraz przygotowujący się do wyjścia w morze Dar Młodzieży. Punktem kulminacyjnym tej części wycieczki była wizyta w Oceanarium, gdzie największe wrażenie robiły ogromne akwaria z egzotycznymi gatunkami zwierząt i roślin morskich. Nie zabrakło również spaceru po  sopockim molo i odpoczynku na plaży. W świetnych humorach, obciążeni licznymi pamiątkami i planami na kolejną wycieczkę późnym wieczorem wrócili do domów.

Opiekunowie: Ewa Doliwa, Krystyna Skowrońska, Agnieszka Sławińska, Agata Warczachowska

Więcej zdjęć na fb szkoły:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid025hCR2jrax5ZUANjRLfeToD9uepaqmSuS3vMM7wdRjYyHcd6xHriJsKqawyi5WQZQl&id=100064016164767