🌹Koncert z okazji Dnia Mamy🌹

26 maja szczególnie wyrażamy miłość, szacunek i wdzięczność za ogromną, odpowiedzialną pracę związaną z macierzyństwem.
Nic nie pomaga w wyrażaniu i wspólnym przeżywaniu głębokich emocji jak muzyka. W tym szczególnym dniu uczniowie naszej szkoły z grupy 0B oraz zespołu “Wesołe nutki” wzięli udział w wyjątkowym koncercie „Dla mamy piosenki dla mamy… i dla Jasia”. Koncert dedykowany był wszystkim Matkom oraz wspierał szczytny cel – leczenie Jasia Chojnackiego. Dzieci pokazały, że nawet małe serca potrafią tchnąć w utwory tak wiele emocji i czułości. Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu wszystkich uczestników koncert stał się magicznym przeżyciem dla wszystkich obecnych. Niech to wspólne świętowanie miłości i bliskości będzie kontynuowane w naszych codziennych relacjach z Mamami, które są prawdziwymi bohaterkami naszego życia.