KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA WSPÓŁPRACĘ W RAMACH SCWEW

26 maja w Centrum Kultury i Sztuki w Sieprcu odbyła się konferencja podsumowująca projekt wdrażania Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą. W spotkaniu przygotowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sierpcu wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły. Uczestnicy wysłuchali interesującego wykładu p. Beaty Jachimczak, profesor UAM, nt. “Roli SCWEW w budowaniu kultury organizacyjnej szkoły dla każdego”.
Nauczyciele Dwójki wzięli także udział w panelu dyskusyjnym podsumowującym współpracę w ramach SCWEW. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały się na konferencji w części artystycznej.
Był to bardzo intensywny dzień pełen interesujących doświadczeń. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w projekcie.