Rozstrzygnięto XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny. „Najpiękniejsze zakątki mojej małej Ojczyzny” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Siecieniu oraz Starostwo Powiatowe w Płocku.
Tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem “Cztery pory roku w mojej okolicy”.
Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w Starostwie Powiatowym w Płocku.
Nagrody dla zwycięzców wręczyli dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji płockiego starostwa Karolina Koper, dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Małgorzata Struzik, dyrektor szkoły w Siecieniu Maciej Błaszczyk oraz przedstawiciel gminy Brudzeń Duży Witold Rogowiecki.
 🏆   III miejsce    Miłosz Mańkowski   kl. 8c
uczestnik szkolnego koła fotograficznego pod kierunkiem Elżbiety Olszewskiej -Lamki

🏆 Wyróżnienie   Adam Nowak  kl. 6c
Celem konkursu było  zainspirowanie do odnalezienia i pokazania ciekawych miejsc i obiektów przyrodniczych znajdujących się w najbliższym środowisku uczestników w różnych porach roku.