☺️🦙Dzień Dziecka – kl. Ia, Ib, Ic, Ob🦙☺️

Oddział przedszkolny 0B i klasy pierwsze z okazji Dnia Dziecka odwiedziły niezwykłe miejsce – Hola Alpaca – Alpakarnia Okalewo. Dzieci miały okazję spotkać się z cudownymi zwierzętami, którymi są właśnie alpaki. Z zainteresowaniem słuchały opowieści o tych przesympatycznych stworzeniach, a także karmiły je i zabrały na spacer. Dodatkową atrakcją była gra tenerowa, podczas której wszyscy rozwiązywali zagadki i odnajdywali ukryte skarby. Wiele radości sprawiło najmłodszym samodzielne wykonanie własnej alpaki, którą zabrali na pamiątkę. Na koniec tego wspaniałego dnia wszyscy ze smakiem zjedliśmy pyszne kiełbaski.
Bardzo dziękujemy opiekunom Hola Alpaca za przygotowane atrakcje i cudowną atmosferę!😊🤗