Wielki sukces ,,Maluchów” ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

W dniu 05 czerwca 2023r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu odbył się Festiwal Sportu z Mini Mazur Sierpc o Puchar Prezesa Klubu MKS Mazur Sierpc.
Reprezentanci klas drugich toczyli zacięty bój z sześcioma pozostałymi szkołami, walcząc o każdy cenny punktów w 4 konkurencjach, wygrywając 3 z nich, a w 4-tej zajmując 2 miejsce.
Uczniowie pokonywali tor przeszkód, ścigali się w biegu wahadłowym, wykonywali drużynowy skok w dal z miejsca oraz rzucali piłką ręczną do celu.
Świetna forma, zaangażowanie i przygotowanie pozwoliło nam po zaciętej walce zdobyć pierwsze miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
I SP nr 2 w Sierpcu
II SP w Gozdowie
III SP w Borkowie
IV SP nr 3 w Sierpcu
V SP w Goleszynie
VI SP w Bledzewie i SP w Sudragach
Gratulacje

i podziękowania dla wszystkich uczestników oraz wychowawcom klas drugich za przygotowanie dzieci do zawodów.

Drużynę poprowadziła Agnieszka Stankiewicz przy wsparciu Dariusza Malanowskiego.