Nasze SUKCESY w og贸lnopolskich konkursach! 🏆

2 czerwca w sali gimnastycznej naszej szko艂y odby艂o si臋 uroczyste podsumowanie og贸lnopolskich konkurs贸w j臋zyka angielskiego: The Big Challenge i Memory Master. Gratulujemy uczniom, kt贸rzy osi膮gn臋li 艣wietne wyniki w maj膮cym mi臋dzynarodowy zasi臋g konkursie The Big Challenge i zdobyli wyr贸偶nienia:
level 1:
Mateusz Ptasi艅ski 5d, Izabela Malewska 5b,
Julia Maciejewska 5b,
level 2:
Zofia G膮sewicz 6c,
Mi艂osz Wadowski 6d,
Nadia Chojnacka 6a
level 3:
Adam Wierzbicki 7b, Jonatan Kuskowski 7b
level 4:
Rados艂aw Piotrowski 8c Sebastian Maciejewski 8e,
Dawid Misztal 8d
Chcemy zaznaczy膰, 偶e do konkursu mogli przyst膮pi膰 wszyscy ch臋tni uczniowie i sprawdzi膰 swoje umiej臋tno艣ci niezale偶nie od swoich szkolnych osi膮gni臋膰. Nasza szko艂a wypad艂a POWY呕EJ 艢REDNIEJ MAZOWSZA w poziomie 2 i 4 oraz POWY呕EJ 艢REDNIEJ KRAJOWEJ w poziomie 2,3 i 4.
Jeszcze wi臋ksze sukcesy odnie艣li艣my w konkursie Memory Master w por贸wnaniu z poprzednimi edycjami. Oto nasi laureaci oraz wyr贸偶nieni:
R贸偶a Maciejewska 6d – laureatka II stopnia,
Zofia G膮sewicz 6c – laureatka II stopnia, Rados艂aw Piotrowski 8c – laureat III stopnia,
wyr贸偶nienia: Antoni Robakiewicz 4a,
Ewa Jankowska 4c, Antonina Grzembska 4c,
Bart艂omiej Juszczyk 5a,
Franciszek Maliszewski 5a,
Nadia Chojnacka 6a.
7 uczniom zabrak艂o zaledwie 1 lub 2 punkt贸w do wyr贸偶nienia. Liczymy, 偶e w przysz艂ym roku powi臋ksz膮 oni grono laureat贸w. 🙂