Wycieczka do Warszawy w ramach zakończenia projektu Uniwersytetu Dzieci „Mistrzowie planowania. Jak zrealizować projekt?”

Wycieczka do Warszawy w ramach zakończenia projektu Uniwersytetu Dzieci
„Mistrzowie planowania. Jak zrealizować projekt?”
7 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 4c w ramach zakończenia projektu Uniwersytetu Dzieci “Mistrzowie planowania. Jak zrealizować projekt?” wybrali się do Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Nasi uczniowie wzięli udział w wykładzie w auli Uniwersytetu Medycznego i mogli poczuć się jak prawdziwi studenci, tym bardziej, że podczas naszej wizyty trwały egzaminy.
Po wykładzie przyszedł czas na relaks i nagrodę za aktywny udział w projekcie przez cały rok szkolny. Wybraliśmy się na spacer po Parku Szczęśliwickim oraz do parku trampolin „Stacja Grawitacja”, gdzie po dwóch godzinach beztroskiej zabawy, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.