Dzień Mamy i Taty w grupie 0b

Są takie szczególne dni w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji do klasy 0b w dniu 12 czerwca zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta. Zerówkowicze od dłuższego czasu przygotowywali się do tej uroczystości. Pod czujnym okiem swojej nauczycielki przygotowały program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami.
Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli. W podziękowaniu za trud wychowania pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Były to piękne laurki – serduszka!
Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia.
Po występach wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci rodziców i naszych przedszkolaków.