Piknik rodzinny w klasie 3a

Zakończenie roku szkolnego to dla każdego wielkie przeżycie, szczególnie wtedy, kiedy kończy się pewien etap.❤️Z tej okazji chcąc spędzić jak najwięcej czasu i nacieszyć się swoim towarzystwem 22.06.2023r. w klasie 3a odbył się piknik rodzinny. ☀️ Uroczystość rozpoczęto od występu dzieci zadedykowanego rodzicom z okazji ich świąt. ‍‍‍‍ Inscenizacja miała na celu pokazanie rodzicom jak uczniowie ich bardzo kochają oraz wprowadzała akcent humorystyczny ukazujący zamianę ról. Na czas występu dzieci wcieliły się w role rodziców, które odegrali perfekcyjnie. Na koniec przedstawienia zaprezentowali pokaz tańca, który publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Nie zabrakło przepysznego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców i zabaw na dmuchanej zjeżdżali.
❤️To był piękny czas, który pozostanie w naszych sercach na zawsze, a piknik okazał się cudownym uwieńczeniem wspólnie spędzonych lat. Gratuluję uczniom i trzymam mocno kciuki!✊❤️
Weronika Marcinkowska