Podsumowanie akcji szkolnego wolontariatu “Odkręcam, zbieram, pomagam”

🏆“Odkręcam, zbieram, pomagam”💞
W dniu 22 czerwca nastąpiło podsumowanie akcji szkolnego wolontariatu “Odkręcam, zbieram, pomagam”. Charytatywno – ekologiczne działanie dotyczyło zbiórki plastikowych nakrętek. Przez cały rok szkolny społeczności Dwójki zbierała nakrętki, które trafią do recyklingu, a pieniążki ze sprzedaży na cele charytatywne.
W trakcie podsumowania nagrodzeni zostali uczniowie, którzy zebrali największą ilość nakrętek. Nagrodę Grand Prix zdobył Maciej Wiśniewski z klasy II b, który zgromadził rekordową ilość – ponad 100 400 sztuk. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i serdecznie dziękujemy za każdą zebraną nakrętkę!
Pamiętajmy jednocześnie, że zbierając nakrętki i oddając do recyklingu nie tylko dbamy o nasze środowisko, ale także pomagamy drugiemu człowiekowi. Dlatego też serdecznie zapraszamy do odkręcania, zbierania i pomagania w kolejnym roku szkolnym!
Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu”