Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas III-VII

23 czerwca 2023 r. uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023. To kolejny wspaniały rok dla naszej szkoły. Nasi uczniowie brali udział w wielu konkursach przedmiotowych, osiągając bardzo wysokie lokaty. Potwierdzeniem ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli były liczne nagrody, które pani dyrektor wręczyła podczas uroczystości.

Na zasłużoną emeryturę przeszły trzy nasze koleżanki, panie: Ilona Radomska, Beata Sobocińska, Marzanna Sujkowska. Nie obyło się bez łez wzruszenia, uścisków, wspomnień. Całe wydarzenie uświetnił występ młodych artystów przedstawieniem ,,Baśń o bardzo utalentowanym Kopciuszku”.

Wakacje to czas zasłużonego wypoczynku, więc życzymy Wam Drodzy Uczniowie niezapomnianych wrażeń, udanych wojaży i do zobaczenia we wrześniu, kiedy rozbrzmi pierwszy dzwonek.

😃Wcześniej – o godzinie 9.00 – uczniowie, nauczyciele i Poczet Sztandarowy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu reprezentowali społeczność Dwójki podczas mszy świętej z okazji Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023😃😃