Zaproszenie na event ekologiczny

W związku z objęciem Patronatem Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpca czwartego sezonu projektu edukacyjno-ekologicznego Eco Studio ELECTRO – SYSTEM w dniu 6 września 2023 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zostanie zorganizowany duży event ekologiczny z udziałem uczniów naszej szkoły.
♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️
➡️W czwartym sezonie Organizacja Odzysku ELECTRO-SYSTEM zaprosiła do współpracy wokalistkę i influencerkę Saszan oraz dziennikarza młodego pokolenia Kubę Adamiaka.
♻️😀♻️
➡️Goście poprowadzą lekcje przyrody oraz eko quizy z nagrodami. Będzie również czas na autografy, pamiątkowe zdjęcia, nagrywanie TikToków z ambasadorami.
♻️😀♻️
➡️Elementem eventu będzie także zbiórka drobnych elektrośmieci. Wygrana ekipa szkolna pojedzie na Wielki Finał na Sprzątanie Świata w Warszawie.
♻️😀♻️♻️😀♻️♻️😀♻️
➡️😃W związku z tym od 4 września prosimy o przynoszenie do szkoły: zużytych baterii, uszkodzonych telefonów komórkowych, tabletów, laptopów, słuchawek, kalkulatorów, niedziałających pilotów od telewizorów. Przynosimy także: myszki od komputera, stare walkmany, discmany, mp3, latarki, tostery, suszarki do włosów, prostownice, golarki, itp..
Wspólnymi siłami walczymy o wyjazd!!
♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️