Światowy Dzień Pierwszej Pomocy ♥️ ♥️

Przedszkolaki z grupy OB podczas Światowego Dnia Pierwszej Pomocy ♥️ ♥️ wzięły udział w pogadance przeprowadzonej przez szkolną pielęgniarkę. Pani Halinka w sposób bardzo ciekawy i wyczerpujący opowiadała o niesieniu pomocy. Udzielała cennych wskazówek i odpowiadała na “niekończące” się pytania dzieci.
Tego dnia rozmawialiśmy również o zdrowym odżywianiu, które ma duży wpływ na nasze życie i sposób funkcjonowania. Zdecydowanie postawiliśmy na zdrowie! Korzystając z pięknej pogody ☀️ udało nam się zorganizować piknik. Zdrowe nawyki żywieniowe to podstawa, aby każde dziecko w sposób prawidłowy mogło się rozwijać.
Raz jeszcze dziękujemy pani pielęgniarce za obecność oraz rodzicom za przygotowanie wraz z dziećmi zdrowych przekąsek. 🫐🥕🍎🥒🍓
A. Tomaszewska