Spotkanie z pisarką Katarzyną Ryrych w Bibliotece Miejskiej – kl. VI B

Spotkanie z pisarką Katarzyną Ryrych w Bibliotece Miejskiej
Dnia 13 września 2023 roku uczniowie klasy VI b wzięli udział w spotkaniu autorskim z pisarką Katarzyną Ryrych, które odbyło się w Bibliotece Miejskiej w Sierpcu. Była to świetna okazja, by bliżej poznać znaną autorkę książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, laureatkę wielu nagród literackich.
Pisarka ciekawie opowiadała o swoich inspiracjach, zainteresowaniach i zaprezentowała kilka książek. Następnie uczestnicy spotkania mieli okazję zadać wiele pytań, na które Pani Katarzyna Ryrych chętnie i szczegółowo odpowiadała. Można było także zakupić książki pisarki oraz uzyskać autograf. Spotkanie zakończyły pamiątkowe zdjęcia.
Dziękujemy pracownikom Biblioteki Miejskiej w Sierpcu za zorganizowanie tak ciekawego spotkania, które z pewnością zachęci dzieci do sięgnięcia po książki tej autorki.
Ilona Radomska wraz z uczniami klasy VI b
Foto:  z archiwum Miejskiej Biblioteki w Sierpcu