👩‍🍳👨‍🍳Warsztaty kulinarne uczniów z klasy 2c👩‍❤️‍👨🥞

We wrześniu uczniowie w pięknym stylu zakończyli realizację innowacji kulinarnej “Zdrowo i smacznie jemy, piękne kraje poznajemy”. Wybraliśmy się do wyjątkowej restauracji Loft 7. Wspólnie z przemiłą panią kucharką przygotowaliśmy smaczne naleśniki z wytrawnym farszem. Dzieci wykazały się ogromnym talentem kulinarnym, pomysłowością, oryginalnością i wyczuciem estetycznym. Po skończonych warsztatach zorganizowaliśmy w naszym mieście degustację wytworów kulinarnych. Uczniowie częstowali mieszkańców Sierpca, nie zapominając o Panu Burmistrzu Jarosławie Perzyńskim i pracownikach Urzędu Miasta. Otrzymaliśmy również od Pani Skarbnik Katarzyny Joniak nowego pana nauczyciela-pięknego, mięciutkiego misia, który będzie czuwał nad edukacją dzieci. W przyszłym tygodniu odbędzie się konkurs na imię dla tego ulubieńca, który już skradł serduszka drugoklasistów.
Z całego serca chcielibyśmy podziękować Panu Leszkowi Rożek, właścicielowi restauracji Loft 7, za organizację tych wyjątkowych dni, wspieranie ludzi młodych w rozwoju ich zainteresowań, cudowną atmosferę i ogromną sympatię. Dziękujemy również pracownikom restauracji za piękną lekcję gotowania, cierpliwość, dobroć, sympatię i profesjonalizm. To był cudowny czas! Dziękujemy! 💜💙💚❤️