Klasa IV b i V c na wycieczce w Olsztynie.

Nieodkryta perełka Warmii i Mazur. Klasa IV b i V c na wycieczce w Olsztynie.
22 września w przepiękny i pogodny dzień, uczniowie udali się na podbój miasta.
Zamek Kapituły Warmińskiej zachwycił nie tylko historią, ale również architekturą. Piękne otoczenie przyrody i krajobraz miasta sprawiły, że wejście na wieżę po stu czterdziestu stopniach było dla dzieci przysłowiową “bułką z masłem.” Kolejny punkt wycieczki to wizyta w Domu Gazety Olsztyńskiej, gdzie uczniowie przygotowali pocztówki oraz zakładki do książek, poznali historię druku i gazet. Interesująca i oryginalna lekcja przyrody wraz z quizem i warsztatmi to ostatni punkt wyjazdu. Wiedza zdobyta w Muzeum Przyrody z pewnością zostanie z uczniami na dłużej. Całość dopełniła cudowna pogoda i fantastyczna atmosfera. Do zobaczenia wkrótce!
Opiekunowie: Marta Skierska, Dorota Nowakowska, Magdalena Kostrzewa, Magdalena Nowakowska.