Pierwsza pomoc przedmedyczna w grupie 0a ,,Biedroneczki”🐞

Dnia 03.10.2023r. grupa ,,Biedronki” 🐞 wraz z wychowawczynią miały przyjemność gościć w przedszkolu uczennice z Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu, które poprowadziły ciekawe zajęcia edukacyjne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy oraz jak pomóc poszkodowanym zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe.
Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach oraz z zainteresowaniem słuchały rad dotyczących zachowania się w momencie skaleczenia, a nawet w sytuacji zagrożenia życia.
Serdecznie dziękujemy uczennicom oraz opiekunowi – p. Monice Gesek z Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu, za ogromne ciepło i przybliżenie przedszkolakom zasad dotyczących udzielania pierwszej pomocy.