“Dzień dla Ziemi 🌏- Czyste Powietrze”🌲

W miniony weekend 7-8 października Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu” przyłączył się do organizacji “Dnia dla Ziemi – Czyste Powietrze”. 🌏Dzieci wraz z rodzicami👩‍👦‍👦👨‍👦‍👦👨‍👨‍👧‍👦przynosząc kasztany, nakrętki, baterie, elektrośmieci, karmę dla psów lub kotów otrzymały całodniowy bilet wstępu na dmuchane atrakcje 🏰 zapewnione przez PlayAir – strefa rozrywki dla dzieci oraz obdarowane zostały sadzonkami 🌲drzewek, które zapewne znajdą swoje miejsce w przydomowych ogródkach. Serdecznie dziękujemy 🤗p. Piotrowi Rzeszotarskiemu, Radnemu Rady Miasta Sierpc, za współpracę i możliwość przeprowadzenia zbiórki.
Wszystkim osobom, które wsparły akcję również składamy podziękowania! ❣️Jednocześnie zachęcamy do dalszego wspierania działań szkolnego wolontariatu.💞
Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu”