Wycieczka klas 1a i 1b do parku rozrywki „Majaland”🐝 w Warszawie

Kolejna wycieczka klas 1a i 1b to magiczna przygoda w „Majaland Warsaw” – polskim parku rozrywki firmy Plopsa. Takie parki jak „MajaLand” powstały już w Niemczech, Holandii i Belgii. Polski „MajaLand” został zaprojektowany w oparciu o świat bajkowej Pszczółki Mai. Ta nowość na Mazowszu posiada 26 atrakcji m.in. karuzelę dinozaurów, karuzelę motyli, samochodowe miasteczko, rollercoaster Wikingów, Sky Fly wznoszącą się na wysokość 22m, zjeżdżalnie wodne – Aqua Team Playground, place zabaw, baseny z kulkami , teatr i wiele, wiele innych!
Znajdziemy tam również strefę gastronomiczną: „Bar Wikingów”, „Restaurację Mai” i „Słodką Heidi”, w której uczniowie z klas 1a i 1b zjedli pyszny, ciepły posiłek. ✨
Dzieci korzystając z atrakcji czuły się jak w bajkowej krainie✨, a show na scenie w wykonaniu Mai, Gucia i Filipa pozwolił wszystkim złapać oddech podczas wspólnych zabaw.
❤️To była niezapomniana przygoda, która otworzyła perspektywę i drogę do planowania kolejnych, fascynujących wycieczek. ❤️
Weronika Marcinkowska
Beata Karkusz