VIII Szkolny Konkurs Mistrz Pięknego Czytania 2023 dla uczniów z klas II i III

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 27 października 2023 roku w bibliotece szkolnej odbył się VIII szkolny konkurs czytelniczy dla uczniów klas II i III „Szkolny Mistrz Pięknego Czytania”. W tegorocznej edycji klasy drugie i trzecie reprezentowali następujący uczniowie, którzy wygrali eliminacje klasowe:

 klasę 2a – Wiktoria Turalska- Pawłowska
 klasę 2b – Hanna Kożuchowska
 klasę 2c – Jakub Grabowski
 klasę 2d – Antoni Bury
 klasę 3a – Oskar Krzywdziński
 klasę 3b – Natan Piątkowski
 klasę 3c – Lena Wysocka
 klasę 3d – Natalia Zaleska

W kategorii klas drugich:

* Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2023 zdobyła Wiktoria Turalska- Pawłowska z klasy 2a
* Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2023 zdobyła Hanna Kożuchowska z klasy 2b

W kategorii klas trzecich:                                                                                                                                                                      * Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2023 zdobyła Natalia Zaleska z klasy 3d
* Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2023 zdobył Oskar Krzywdziński z klasy 3a

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, pozostali uczestnicy dyplomy i upominki rzeczowe.      Decyzją Jury Natalka Zaleska z klasy 3d będzie reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Mistrz Czytania 2023 w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.