🇲🇦🌏🇵🇱Podróż do Maroka z panem Rachidem Nahkami🙋‍♀️🙋‍♂️✈️

W dn. 3 listopada uczniowie z klasy 2c gościli w swojej sali tatę Salmy i Aidy, pana Rachida Nahkami, który w przepiękny sposób opowiedział dzieciom o swoim kraju. Zaprezentował kulturę Maroka, narodowe potrawy, stroje oraz wyjątkowe miejsca. Dzieci z radością uczyły się zwrotów grzecznościowych w językach arabskim i berberyjskim, pisały litery oraz ulubione słowa. Drugoklasiści mieli również okazję posłuchać bajki pt. “Kot w butach” w narodowym języku naszego gościa. Pan Rachid opowiedział o swojej rodzinie, a także przygotował niespodziankę w postaci zdjęć i książeczek. Zachęcił do odwiedzin tego pięknego i gościnnego kraju.
Z całego serca dziękujemy za tę wspaniałą lekcję kultury, tolerancji, piękna i profesjonalizmu.💜⚘️