🍁🍂JESIENNY KIERMASZ🍁🍂

JESIENNY KIERMASZ
❤️Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu”❤️
Jesienny kiermasz
❤️Społeczność Dwójki przyłączyła się do zbiórki charytatywnej organizowanej pod hasłem “I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – Trójka z pomocą dla Oskarka”. Trzyletni Oskar cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, nieuleczalną chorobę genetyczną, wzmożone napięcie mięśniowe oraz padaczkę. Chłopiec wymaga stałej, długotrwałej rehabilitacji. Leczenie wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego też serca ❤️Dwójkowych Aniołów ❤️nie pozostały obojętne na potrzeby tego dzielnego, małego bohatera. Wspólnie przygotowaliśmy słodki kiermasz, w trakcie którego zbieraliśmy pieniążki dla Oskara. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i przyjaciołom Dwójki za zaangażowanie i pomoc!
Natomiast Oskarowi życzymy dużo siły w dalszym leczeniu! Chłopaku, jesteśmy z Tobą!
Szkolny Wolontariat “Jeden Drugiemu”