Spotkanie z czworonożnym przyjacielem 🐶🐕

Grupa Biedronki 0A 🐞16 listopada gościła wspaniałego, czworonożnego przyjaciela oraz jego właścicielkę p. Anetę Kaczyńską – trenera Szkolenia Psów – DiKa Sierpc. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pt. „Komunikacja Pies- Człowiek, moje emocje a emocje psa”, którego koordynatorem jest p. Mariusz Turalski.
Podczas zajęć dzieci uczyły się wyrażać swoje emocje, a także dowiedziały się, jakie emocje odczuwają zwierzęta.
Przedszkolaki w skupieniu obserwowały jak Dizel wykonywał wydawane mu polecenia. Podczas spotkania dzieci wzbogaciły swoją wiedzę o tym jak prawidłowo odżywiać psa, jak go pielęgnować oraz jak się z nim bawić.
Wspólne, edukacyjne zabawy wywołały mnóstwo emocji, a kontakt z przyjaznym czworonogiem był dużym wydarzeniem.
Dziękujemy raz jeszcze p. Anecie Kaczyńskiej za wartościowe zajęcia! ☺️
Iga Zimnawoda