PASOWANIE W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

22 listopada odbyła się w naszej szkole ważna Uroczystość dla najmłodszych dzieci, które po raz pierwszy zawitały do naszego przedszkola oraz dzieci starszych z “zeróweczki”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej oraz teatralnej,
w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce.
Po części artystycznej dzieci obiecały:
– zgodnie bawić się w przedszkolu,
– przychodzić każdego dnia z uśmiechem,
– słuchać pani i pomagać kolegom,
– być dzielnym przedszkolakiem i “zerówkowiczem”.
Po złożonej obietnicy panie dyrektorki dokonały uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka i “zerówkowicza”.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i róg słodkości. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie słodkich upominków.