30 listopada Andrzejki w 0B🎩🪄🧙

Andrzejki w oddziale przedszkolnym to ju偶 tradycja wpisana do kalendarza imprez obowi膮zkowych. To czas wyczekiwany przez dzieci zawsze z rado艣ci膮 i u艣miechem na twarzy. Dzisiejszy dzie艅 przepe艂niony by艂 pi臋knymi strojami, wr贸偶bami i dobrym humorem. Dzieci mia艂y okazj臋 pozna膰 swoj膮 przysz艂o艣膰. Zacz臋li艣my od ustawienia but贸w, potem by艂o przebijanie balon贸w z dobr膮 wr贸偶b膮 i przek艂uwanie serduszek z imieniem najlepszego przyjaciela/przyjaci贸艂ki. Przedszkolaki pozna艂y zawody, kt贸re by膰 mo偶e b臋d膮 wykonywa膰 w doros艂ym 偶yciu. Wybierali艣my tak偶e kolorowe pi贸rka symbolizuj膮ce: zdrowie, przyja藕艅, szcz臋艣cie, m膮dro艣膰, rado艣膰, bogactwo. By艂o wyci膮ganie wyka艂aczki d艂ugiej – symbol spe艂nienia marze艅 oraz kr贸tkiej – chwilowego braku ich realizacji. Dzieci odgadywa艂y, w kt贸rym kubeczku znajduje si臋 kostka. By艂a r贸wnie偶 zabawa w talerze kryj膮ce niespodzianki. Na koniec skorzystali艣my z magicznej kuli spe艂niaj膮cej wszystkie 偶yczenia. By艂 to bardzo magiczny czas!
Agnieszka Tomaszewska