IX Regionalny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”🎄🏆🧑‍🎄🌲

1 grudnia 2023 roku zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia oraz promowanie talentu dzieci i młodzieży.
W konkursie wzięły udział 42 placówki z terenu Mazowsza oraz powiatu lipnowskiego i rypińskiego.
W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.
Kategoria I przedszkola (5 i 6 latki):
– III miejsce Nina Peda
(opiekun p. Agnieszka Tomaszewska),
wyróżnienie Weronika Kalińska
(opiekun p. Iga Zimnawoda).
Kategoria II klasy I – III
II miejsce Anna Gąsiorowska
(opiekun p. Agnieszka Biegańska)
III miejsce Ignacy Turalski
(opiekun p. Agata Urbańska)
wyróżnienie Wiktoria Burzyńska
(opiekun p. Agnieszka Borowiecka).
Kategoria III klasy IV – VII
II miejsce Adam Nowak kl. 7c
(opiekun p. Marta Turalska, p. Aleksandra Dołasińska)
II miejsce Laura Czapiewska kl. 7b
(opiekun p. Aleksandra Dołasińska)
wyróżnienie Nadia Obuchowicz  kl. 5d
(opiekun p. Aleksandra Dołasińska)
wyróżnienie Izabela Malewska  kl. 6b                                                                                                                                       (grafika komputerowa opiekun p. Elżbieta Olszewska – Lamka).
Bożenarodzeniowe kartki z duszą będą przedmiotem kiermaszu bożonarodzeniowego, który odbędzie się 4 grudnia podczas Gali Wolontariatu w CKiSz w Sierpcu. Kartki pomogą w leczeniu chorego dziecka.
Jest nam niezmiernie miło, że nasza szkoła otrzymała szczególne wyróżnienie od organizatora przedsięwzięcia – Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.
Do konkursu zgłosiliśmy największą liczbę prac plastycznych i otrzymaliśmy Dyplom Uznania PLACÓWKI WIELKICH SERC. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Sierpecki oraz Burmistrz Miasta Sierpc.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!🎄🧑‍🎄