Warsztaty kulinarne uczniów 1c na Zatorzu

W czwartek 7 grudnia uczniowie klasy 1C uczestniczyli w zorganizowanych przez rodziców warsztatach kulinarnych „Smaki naszego domu” 🏠w świetlicy na Zatorzu. Pod okiem kochanych seniorek i miłej pani Dominiki wykonali pyszne pierniczki, które po wypieku lukrowali i ozdabiali według własnego uznania. Pierniczki były tak pachnące i smakowicie wyglądały, że dzieci z chęcią spałaszowały własne dzieła i tylko część zaniosły do domu, pochwalić się rodzicom.
Po zajęciach, wykorzystując zimową aurę, dzieciaki chętnie bawiły się na świeżym śniegu, który pokrył plac przed świetlicą.
To były niezapomniane i mile spędzone chwile na nauce z doświadczonymi paniami.
Bardzo serdecznie dziękujemy🌺❤️ Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Nasze Zatorze i życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. 🌲🌲