Dzień Herbaty 🫖🍵

Dnia 15 grudnia grupa OB udała się na warsztaty do Manufaktury Herbaty. Były to cudowne zajęcia poprowadzone przez Panią Monikę, która posiada na temat herbat i kaw ogromną wiedzę. Śmiało można powiedzieć, iż jest specjalistą w tej dziedzinie. Dzieci mogły skosztować smaku: czarnej, zielonej, białej, owocowej, a nawet niebieskiej herbaty. Każda z nich okazała się wyjątkowa w smaku i zapachu. Napar z herbaty ma bardzo wiele właściwości m.in. podnosi sprawność fizyczną, jest bogaty w witaminy i sole mineralne, wspomaga stany przeziębienia, poprawia koncentrację, niweluje stres.
Na dzieci tego dnia czekała również słodka niespodzianka – degustacja białej i ciemnej czekolady, bogatej w liofilizowane owoce – mniam! 😋
To był wspaniale spędzony czas. Pani Monice Olszewskiej dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz wręczenie świątecznych prezentów.
Agnieszka Tomaszewska