Konkurs Samorządu Uczniowskiego kl.0-III “Najpiękniejsza Klasowa Choinka”🎄🎄🎄

Ubieranie choinki to tradycja i jeden z najpiękniejszych zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia. Samorząd Uczniowski kl. 0-III zachęcił uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na “Najpiękniejszą Klasową Choinkę.” Dzieci z ogromną ochotą ubierały choinki w swoich klasach. Były pomysłowe, własnoręcznie robione dekoracje, kolorowe bombki, różnorodne ozdoby, lśniące łańcuchy i mieniące się światełka. Wszystkie choinki prezentowały się pięknie i wyjątkowo, w związku z tym postanowiliśmy nie wyłaniać jednego zwycięzcy. Każda z klas otrzymała gratulacje i ozdobę choinkową.
Uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy zdrowych, pogodnych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2024.
Samorząd Uczniowski kl. 0-III