Europejska Odznaka Jakości eTwinning 🏆🌏

Uczniowie klasy III c wraz z wychowawcą z dumą chcą poinformować, że zostali laureatami Europejskiej Odznaki Jakości 2023 za zrealizowany projekt Veda s usmevom/Nauka z uśmiechem.
Europejska Odznaka Jakości eTwinning przyznawana jest przez Centralne Biuro eTwinning nauczycielom, których projekty uznawane są za wybitne z europejskiego punktu widzenia. Celem przyznawania Odznaki Jakości jest: wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.
Dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania! 😊