Dzień Babci i Dziadka u Biedronek

Dzień Babci i Dziadka u Biedronek 🥰
Babcia i Dziadek to jedne z ważniejszych osób w życiu naszych przedszkolaków. To osoby, które kojarzą się dzieciom z miłością, ciepłem i wszystkim co dobre. Właśnie dlatego dzieci z grupy Biedronki 🐞 z wielką niecierpliwością oczekiwały przybycia Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która odbyła się w poniedziałek 5 lutego. Przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Były wiersze, piosenki i tańce. Na twarzach Babć i Dziadków nie zabrakło uśmiechu i radości.
Wspaniałą uroczystość zakończono poczęstunkiem, w czasie którego wnuczkowie i dziadkowie spędzili miło czas.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie odświętnych strojów dla dzieci oraz poczęstunku, a Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz zdrowia, spokoju, radości i jak najwięcej zabawy ze swoimi wnukami!