Dzień Babci i Dziadka w grupie Misie

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie Misie😊
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre❤️. W dniu dzisiejszym dzieci z grupy Misie gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, którzy licznie przybyli na uroczystość.
Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym występie artystycznym. Dzieci pięknie zaprezentowały piosenki, wierszyki oraz taniec. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców .
To była piękna uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy!🥰
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku, panu Burzyńskiemu za robienie zdjęć a wszystkim Babciom oraz Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo miłości od swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień.😊