Dzień Babci i Dziadka w grupie 0B

Co znaczą słowa Babcia i Dziadek?❤️
Ukryte są w nich miłość, bezgraniczne oddanie, poświęcenie, wsparcie.🥰
Dnia 7 lutego 2024 roku w murach naszej szkoły grupa przedszkolna OB gościła Babcie i Dziadków. Podczas uroczystości nie zabrakło uśmiechu, wzruszeń i radości. Nie zabrakło także pięknych słów skierowanych do wyjątkowych gości, piosenek, wierszyków, sentencji oraz własnoręcznie wykonanych laurek. Łza się zakręciła w oku, gdy patrzyliśmy na dwa pokolenia tak silnie ze sobą związane.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnucząt. Dziękujemy za Państwa obecność! Ślemy najszczersze życzenia, aby każdy dzień przepełniony był spokojem i radością. Wszystkiego najlepszego!
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców za przygotowanie poczęstunku. Przewodniczącej grupy pani Anecie Peda dziękujemy za wykonanie zdjęć z dzisiejszej uroczystości.
Agnieszka Tomaszewska