„Raz na cztery lata zuch się staje pępkiem świata.”

29 lutego obchodzimy w Polsce imieniny Zucha. Z tej okazji, z życzeniami samych serdeczności i słodkim upominkiem, wybraliśmy się do Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sierpcu “Bajkowa Kraina”. Bardzo miło przywitała nas zuchowa brać „Łowców Przygód”. Przekazaliśmy sobie wzajemnie życzenia, wymieniliśmy się imieninowymi kartkami. Druhna Emilia wraz z panią Ewą przygotowały zabawy ruchowe. Każda z nich pokazała, jak ważna jest dla zucha sprawność fizyczna. Mocny doping obu drużyn zachęcał do aktywności. Na podsumowanie spotkania wszyscy otrzymali słodki poczęstunek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzieci miały okazję się poznać. Teraz my czekamy na odwiedziny w murach naszej szkoły.
Serdeczne podziękowania kierujemy do pani Dyrektor Iwony Cieciurskiej oraz pań Emilii Gawlik i Ewy Zdziemborskiej za mile spędzony czas w oddziale przedszkolnym.
Agnieszka Tomaszewska